Recent Posts

Detract yet delight written farther his general. If in so bred at dare rose lose good. Feel and make two real miss use easy.
24. apríla 2022
2 - spálňový apartmán Casares Playa

Apartmán sa nachádza v novovybudovanom komplexe pri golfovom ihrisku Dona Julia Golf, v pešej dostupnosti na pláž a s kompletnou občianskou vybavenosťou v blízkosti. Apartmánový komplex je uzavretý s 24 h security službou. Vrámci komplexu sú bazény a rôzne športoviská, ako padel tenis a pod.

Read More
24. apríla 2022
3- spálňový apartmán Estepona centrum

Zrekonštruovaný apartmán sa nachádza v širšom centre mesta Estepona, v blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, na známu pláž Rada je to iba niekoľko minút chôdze. Apartmán sa nachádza v tichom prostredí. Dom sa nachádza v stráženom komplexe.

Read More
24. apríla 2022
3- spálňová vila v Estepone

Samostojaca vila sa nachádza v prvej línii na golfovom ihrisku, do centra mesta Estepona je to iba 5 km. V celom objekte sa nachádza drevená podlaha, vila je ideálne presvetlená, ponúka krásne výhľady na zeleň a golf. V blízkosti sa nachádza kompletná infraštruktúra.

Read More
23. apríla 2022
4 - spálňová vila v Guadalmina Baja

Vila sa nachádza vedľa tradičného golfového ihriska Real Club de Guadalmina v oblasti s kompletnou občianskou vybavenosťou. Vila ma veľkú záhradu s priamym napojením na komunitnú záhradu, ktorá ponúka komunitný bazén. Na prízemí sa nachádza veľká obývačka s prístupom na terasu a záhradu, velká spálňa s kúpeľňou , na rovnakom podlaží je tiež hosťovské WC. […]

Read More
23. apríla 2022
3 - spálňová vila v El Paraiso

Vila sa nachádza pri tradičnom golfovom ihrisku El Paraiso. Bola kompletne zrenovovaná v roku 2018. Komunitný bazén zdieľa spolu 7 domov. Na prízemí sa nachádza vedľa obývačky hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou a WC a tiež malá hosťovská izba. Spálňa na prízemí má vstup na malé patio, Na poschodí sa potom nachádzajú dve kompletne zariadené […]

Read More
19. marca 2022
1- spálňový apartmán Estepona pri mori

Apartmán sa nachádza blízko mora, v pokojnej a usporiadanej lokalite, mesto Estepona je vzdialené iba 5 min cesty autom. V komplexe sa nachádzajú 3 veľké bazény a rozľahlá tropická záhrada.

Read More
18. marca 2022
Samostojaca 3 - spálňová vila Estepona

Vila sa nachádza len 10 min chôdze od najbližšej pláže. Kompletná občianska vybavenosť je v dostupnej vzdialenosti. Vila sa nachádza na pozemku o veľkosti 635 m2.

Read More
17. marca 2022
3 -spálňový apartmán Galera park

Tento nový komplex sa nachádza iba 5 min cesty autom z mesta Estepona, najbližšia pláž je vzdialená iba 700 m. V rezorte sa nachádza veľký plavecký bazén.

Read More
17. marca 2022
2 - spálňový apartmán Estepona

Apartmánový komplex sa nachádza iba 5 min cesty autom do Estepony a mestečka San Luis de Sabinillas.

Read More
17. marca 2022
2- spálňový apartmán Casares Playa

Apartmán sa nachádza na prízemí v uzavretej lokalite , blízko pláže Playa Ancha,

Read More
15. marca 2022
3 - spálňová vila Estepona

Samostatne stojaca vila sa nachádza iba 400 m od pláže, neďaleko mesta Estepona

Read More
14. marca 2022
Apartmán 2 x spálňa Casares Playa

tento apartmán sa nachádza na prízemí v krásnej lokalite, iba 700 m od pláže, do najlbližšieho mesta San Luis de Sabinillas je to iba 5 min jazdy autom

Read More
Vďaka našim skúsenostiach dôverne poznáme, čo klient požaduje. Zabezpečíme vám bezproblémový a kvalitný proces kúpy nehnuteľnosti v zahraničí. 

Spojte sa s nami

Napíšte nám

Sledujte nás

© 2022 Events dreamvillas.sk | Všetky práva vyhradené | created by PROGNESSA

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram