Recent Posts

Detract yet delight written farther his general. If in so bred at dare rose lose good. Feel and make two real miss use easy.
11. augusta 2022
3 - spálňový radový dom Diana Park

Radový dom je umiestnený v tichej lokalite Senorio del Cortes, v blízkosti sa nachádza športové centrum a s 9 - jamkovým ihriskom Campanario Golf & Country House, ktorý ponúka aj reštauračné služby. Na prízemí je veľká obývačka, spojená s kompletne vybavenou a moderne zariadenou kuchyňou. Na prízemí sa nachádza tiež spálňa s kúpeľňou. Z priestrannej […]

Read More
26. marca 2022
Marbella 3 - spálňová vila Santa Clara

Vila sa nachádza pri golfovom ihrisku Santa Clara v uzavretej a stráženej komunite

Read More
11. marca 2022
Apartmán Marbella centrum

Apartmán sa nachádza v širšom centre Marbelli, výborne dostupné s množstvom občianskej vybavenosti v dosahu na pešo. Hlavná tepna pretínajúca mesto sa nacháda iba 200 m od apartmánu. Pre majiteľov apartmánu je k dispozícii podzemné parkovanie, posilňovňa.

Read More
Vďaka našim skúsenostiach dôverne poznáme, čo klient požaduje. Zabezpečíme vám bezproblémový a kvalitný proces kúpy nehnuteľnosti v zahraničí. 

Spojte sa s nami

Napíšte nám

Sledujte nás

© 2022 Events dreamvillas.sk | Všetky práva vyhradené | created by PROGNESSA

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram