3 - spálňový radový dom Diana Park

Vlastnosti nehnuteľnosti

Cena
395 000,00€
Adresa
Costa del Sol, Marbella
Typ nehnuteľnosti
Villa
Typ predaja
Predaj
Izby
3
Kúpeľne
3
Obytná plocha
179 m2
Veľkosť terasy
60 m2

Popis

Radový dom je umiestnený v tichej lokalite Senorio del Cortes, v blízkosti sa nachádza športové centrum a s 9 - jamkovým ihriskom Campanario Golf & Country House, ktorý ponúka aj reštauračné služby. Na prízemí je veľká obývačka, spojená s kompletne vybavenou a moderne zariadenou kuchyňou. Na prízemí sa nachádza tiež spálňa s kúpeľňou. Z priestrannej obývačky voľne prejdete do záhrady, ktorá je orientovaná na západ. Na poschodí sa nachádza útulné miesto na celodenné odpočívanie a hneď vedľa oddelené sklenenými dverami ja krásna terasa s celodenným slnkom. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne s kúpeľňami. Na tomto poschodí je tiež miestnosť kde je práčka, sušička. V komplexe sa nachádza aj vonkajší bazén so sezónnym využitím a padel tenis kurt.. Nehnuteľnosť sa nachádza cca 10 min chôdze od strediska Diana Park, kde je množstvo reštaurácií, obchodov , lekáreň. K najbližšej pláži je to iba 2 km. V blízkosti sú golfové ihriská El Paraiso, Guadalmina Golf , Atalaya Golf.

Ďalšie informacie

Orientácia :
Juhozápad
Komunitné poplatky :
170 €/1 mesiac

Videa

Kontaktný formulár

  Vďaka našim skúsenostiach dôverne poznáme, čo klient požaduje. Zabezpečíme vám bezproblémový a kvalitný proces kúpy nehnuteľnosti v zahraničí. 

  Spojte sa s nami

  Napíšte nám

  Sledujte nás

  © 2022 Events dreamvillas.sk | Všetky práva vyhradené | created by PROGNESSA

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram