Apartmán Sabinillas

Vlastnosti nehnuteľnosti

Cena
130,00€
Adresa
Costa del Sol, Manilva
Typ nehnuteľnosti
Apartmán
Typ predaja
Prenájom
Izby
2
Kúpeľne
2
Obytná plocha
87 m2
Veľkosť terasy
13 m2

Popis

Kompletne prerobený 2 - spálňový apartmán sa nachádza v mestečku Sain Luis de Sabinillas, ktoré je vzdialené od Estepony 10 km, apartmán je v pešej dostupnosti od pláže ( 0,8 km ) pri využití mosta pre chodcov a cyklistov, v blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ( napr. potraviny Mercadona 0,5 km ). V blízkosti apartmánu je aj niekoľko reštaurácií španielskej a medzinárodnej kuchyne. Apartmán sa nachádza v 24 H monitorovanej uzavretej komunite. K dispozícii je WI FI a tiež parkovanie v garáži vrámci objektu. V pešej vzdialenosti je aj osobný prístav La Duquesa s množstvom reštaurácií a barov. V blízkosti sa nachádzajú aj golfové ihriská : La Duquesa ( 2 km ), Dona Julia ( 3 km ), Valle Romano ( 10 km ), Azata ( 7 km ) , Estepona Golf ( 7 km ), Almenara ( 20 km ), Los Flamingos ( 22 km )

Ďalšie informacie

Orientácia :
južná
Vzdialenosť more :
0,8 km
Vzdialenosť obchody :
0,5 km
Vzdialenosť reštaurácie :
0,4 km
Dlhodobý prenájom :
možný
Rozloženie izieb :
izba 1 : manželská posteľ, izba 2 : 2 lôžka, obývačka : rozkladací gauč

Videa

Kontaktný formulár

  Vďaka našim skúsenostiach dôverne poznáme, čo klient požaduje. Zabezpečíme vám bezproblémový a kvalitný proces kúpy nehnuteľnosti v zahraničí. 

  Spojte sa s nami

  Napíšte nám

  Sledujte nás

  © 2022 Events dreamvillas.sk | Všetky práva vyhradené | created by PROGNESSA

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram