El Paraiso Alto - radový dom

Vlastnosti nehnuteľnosti

Cena
849 000,00€
Adresa
Estepona
Typ nehnuteľnosti
Villa
Typ predaja
Predaj
Izby
4
Kúpeľne
4
Obytná plocha
229 m2
Veľkosť terasy
124 m2

Popis

Nehnuteľnosť sa nachádza v uzavretej urbanizácii Mirador El Paraiso, ktorí je 24 h monitorovaná. Dom je moderne zariadený. Pri vstupe sa nachádza hosťovské WC, obývacia izba s kuchyňou american style , krbom a jedálenským kútom . Z tohto priestoru je možné využiť veľkú terasu s výhľadom na bujnú tropickú záhradu a bazén a leknové jazierko, taktiež je možné kochať sa výhľadom na more. Na prvom podlaží sa nachádzajú dve spálne s en suite kúpeľňami a vstavanými skriňami. Hlavná spálňa má obrovské okná a výhľadom na more a palmy v záhrade. Na hornom poschodí sa nachádza veľká terasa s panoramatickými výhľadmi na more a hory, je tam miesto pre barbeque a nachádza sa tam aj bazén s výrivkami. Na prízemí sa nachádzajú dve spálne , zdieľajúce kúpelňu. Nehnuteľnosť má aj menšiu záhradku a garáž, tiež je možné umiestniť vozidlo aj pred domom. Golfové ihrisko El Paraiso je vzdialené iba 1,5 km, v blizkosti je množstvo ďalších golfových ihrísk, ako Villa Padierna, Atalaya, La Quinta a pod.

Ďalšie informacie

Oriemtácia :
Juh, východ
Municipalita :
Mirador El Paraiso
Poloha :
Uzavretá komunita, pri golfe

Videa

Kontaktný formulár

  Vďaka našim skúsenostiach dôverne poznáme, čo klient požaduje. Zabezpečíme vám bezproblémový a kvalitný proces kúpy nehnuteľnosti v zahraničí. 

  Spojte sa s nami

  Napíšte nám

  Sledujte nás

  © 2022 Events dreamvillas.sk | Všetky práva vyhradené | created by PROGNESSA

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram